Plnění termínů a pokynů ze strany DD, DSS a dalších zařízení

ODKAZY

Kompletní informační rozcestník DARUJ HRAČKU

Přihláška

Vše ke stažení

Dárek došlý do domova

Zpět-info-rozcestnik-domovyAKTUÁLNĚ

aktualizováno 21.10.2019, 22:01

Pozvání do DH bude v nejbližších dnech zasláno

hlídejte pro jistotu SPAM či NEVYŽÁDANOU POŠTU

GDPR - osobní údaje - nebojte

VYSVĚTLIVKY
= jste  1* = aj, něco je špatně = doladěno, jede se dál = jsme ve spojení to se nepovedlo,končíme
DOMOV do 30.10. 30. 10.       30.10.     30. 10. 18. 12. 11.1. 23.1. 2019
PŘIHLÁŠKA LOGA VIDEA  FOTA DATABÁZE PŘEDÁNÍ VIDEA  FOTA ZÁVĚREČNÁ
KONTROLA
 
domov je zařazen loga jsou OK na webu,klik pro potvrzení z malování děti / klienti a příání jsou vloženi četli jsme jedeme POTVRZENÍ odevzdáno ze Štědr.dne, rozdávání součinnost a provedení vítejte v Dh 2020
Beroun                
Bojkovice          

 

Broumov budou do 26.10            
Budišov n Budišovkou      
 
       
Budišov-Holeje            
Bystré                
Bystřice p./Host.              

 

Čeladná                
Dolní Lánov    

oa

       
Dubá-Deštná
 
         
Frýdlant        
 
 
Háj u Duchcova            
Hodonín u Kunštátu      
 
 
   

 

Holice        
 
 
 
 
Horní Planá  
 
 
 
 
Hořice v P.    
 
 
 
 
Hostouň budou do 26.10            
Hrotovice            
Chomutov        

 

Ivančice                
Janovice - Rýmařov                
Jaroměř                
Jeseník - Lázně                
Jiříkov            
Kamenice nad Lipou do 26.10. budou            
Karviná            
Klenčí pod Čerchovem                
Krásná Lípa            
Kroměříž            

 

Ledce loga nejsou            
Lipník n. B.              

 

Lipová u Š.            
Liptál          
Litoměřice do 26.10. budou            
Litovel                
Mašťov            
Melč                
Milíře
foto navýšku
         
Moravská Třebová                
Most do 26.10. budou          
Most-Mosťáček                
Most Sovička                
Náměšť  
 
           
Návrat        

 

Nechanice          

 

Nové Strašecí       
 
       
Ostrava-Bazaly                
Ostrava-Vizina            
Otnice            
Pardubice            
Planá
 
 
       
Polička          
Potštejn                
Příbor                
Radkov-Dubová            
Slaný      
 
 
Slatiňany                
Staňkov            
Stod                
Šumperk do 26.10. budou            
Tachov                
Telč                
Teplice - Tuchlov      
 
       
Unhošť      
 
       
Ústí n./L.-Střekov            
Velké Opatovice                
Vizovice                
Vrbno p./P            
Vrchlabí-Jirásköva            
Vrchlabí-Žižkova            
Vysoká Pec            
 
 
Zašová do 26.10 budou            
Zruč n.S.