Vítejte po roce v Daruj hračku

Jsme rádi, že jste znovu s námi - potvrzujeme Vaši přihlášku a z celého srdce Vám tradičně přejeme co nejvíce a co nejpřesněji splněných vánočních přání. V závěru této stránky najdete i několik slov k náhlému odchodu ZP manažera Tanga a Daruj hračku, pana Milana Kvačka, slov Milanových blízkých, která Vám napoví, že Daruj hračku není jen o splněných přání, o tu a tam  "obtěžování" domovů, že něco nestihly či dárců, abychom je nejdříve získali, přemluvili a následně dovedli k tomu, aby opravdu splnili, co rezervací přání slíbili. Daruj hračku je o život u Vás, ale i u nás. Děkujeme.

ZAŘAZENÍ  VAŠEHO DOMOVA UVIDÍTE :

ve formě ZELENÉHO SEMAFORKU U VAŠEHO DOMOVA ZDE   (s mírnou prodlevou)

zde v DATABÁZI  DARUJ  HRAČKU - SEKCE DOMOVY uvedením vašeho domova bez hvězdičky před jeho názvem (s mírnou prodlevou)

loňské přihlašovací údaje jsou platné, přístup bude aktivován kolem 20.10. tak, aby jste do 26.10. měli čas aktualizovat vaše děti/klienty a následně vložit jejich přání

URČITĚ  SI  STÁHNĚTE:

Terminovy tahak Daruj hracku k vytisteni a odskrtavani

Daruj hracku tipy jak na to - ulozte si třeba na plochu

Formular vanocniho prani Daruj hracku - stáhněte si pro děti/ klienty, kteří zvládnou malovat

Formular vanocniho prani Daruj hracku- stáhněte pro děti/ klienty, kteří  NEzvládnou  malovat

Vzor vyplnění formulare vanocniho prani Daruj hracku

LOGA KE STAŽENÍ
a umístění na web, jako aktivní odkazy (slouží nejen jako poděkováíní partnerům, ale identifikace dárcům, že jste skutečně v Daruj hračku

tango_daruj_hracku_-klempir_130

gls_daruj_hracku_-_130

leksys_daruj_hracku_-_130

aktivní odkaz na: https://www.oworld.cz https://www.gls-czech.com https://www.leksys.cz

Do 20. 10. Vám sdělíme Vaše přístupy do databáze, aby jste mohli do 26.10. vložit děti a jejich přáíní do databáze.

ODKAZY:

Databáze dětí / klientů a přání

ZDE najdete jak jste na tom s termíny

ZDE nám dáte vědět, že máte vše vloženo

ZDE napište dárek, který Vám došel do domova

ZDE najdete něco k uplatnění vašich dětí - i na to myslíme

ZDE najdete záznam z předání 2016

ZDE najdete videokanál

Tango - manažeři na vozíčcích

Daruj hračku na Facebooku

 

Naši milí přátelé,

(omluvte poněkud familiární oslovení, nicméně stojí-li někdo po boku při zlepšení života někomu jinému, pak se přítelem tak trochu nazývat může)

Děkujeme Vám za Vaše dřívější účasti, jejichž hodnotu plně pochopíte, bohužel, na velmi smutné události, která náš tým v letošním roce potkala a kterou je nečekaný a náhlý odchod jednoho z našich ZP manažerů, našeho velmi drahého přítele a parťáka, pana Mila na Kvačka   (vzpomínkově také zde), který se na Daruj hračku podílel 20 let.

Duben 2017 nám ukázal křehkost bytí. Odešel, pro zdravého, doslova banálně: „zaskočením sliny“, kdy si, při dechové obtíži, jako kvadruplegik, nedokázal pomoci k nádechu, jako každý zdravý člověk...

Rád a často říkal:„mám v životě 2 možnosti-bejt na vozejku a veselej nebo bejt na vozejku a naštvanej, ale jedno z  toho nezměním..“ (to "naštvanej" říkal samozřejmě mnohem jadrněji a o to pravdivěji)

Milanova rodina: „Taťka byl pyšný na to co dělá a vždycky říkal, že to je hrozný paradox, že víc v  životě dokázal až jako vozíčkář s Tangem a Daruj hračku, než jako zdravý, kdy měl pocit, že se jen tak plácá. Každému vyprávěl, jak si s Tangem v Itálii přebíral prestižní celosvětovou cenu "The Others Champions, International Giorgio Binchi awards" za nejlepší projekt svého druhu na světě a stejně tak každému vyprávěl a byl strašně hrdý na to, že na podiu ND v  Praze přebíral cenu za to, co dělá pro druhé a co s Tangem dokázal. Denně jsme poslouchali jeho nadšení z každičkého splněného přání a posunu ve statistikách při plnění a stejně tak i rozmrzelost a naštvanost z každého nesplněného“.

Děkujeme vám za vaše účasti v Daruj hračku, protože i když tu Milan s námi mohl ještě 20 a více let být, víme my i jeho blízcí, že díky Tangu a Daruj hračku těch uplynulých 20 let bylo doslova plných a mnohem silnějších než případných 40 bez ní, bez nás, bez vás. Děkujeme - to je Daruj hračku.

Patříte-li k těm, kdož si v minulosti našel ve svém čase chvíli na několik řádků nominace nás na Cenu-Ď, z celého srdce Vám děkujeme a na Milanově příkladu si dovolujeme uvést, co taková nominace a možnost stát na podiu Národního divadla a přebírat cenu za to, že k něčemu v životě, i ze svého vozíku jsem, znamená. Ano - to je Daruj hračku.

Děkujeme a budeme rádi shlédnete-li těchto pár minut z Národního divadla, jako poděkování Vám, komuž jsme kdy stáli za 2 minuty času a několik milých slov v nominaci, ale shlédnete i naše veřejné prohlášení k Ceně-Ď, jímž sledujeme jisté fair play.

 Váš tým Tango, manažeři na vozíč cích.