TANGO, manažeři na vozíčcích management pro život
2023: nutně potřebujeme pomoc
kařždá koruna má pro nás cen zlata - a pravidelá o to více
 
V mob.bance načtěte QR
 
doplňte prosíme částku
 
ve zprávě pro příjemce
vyberte:
jednorázově / měsíčně
 
uveďte svůj mail,at víme kam Vám zaslat potvrzení
 
 
 
Společensky i ekonomicky sama negativní a zhoršující se situace, k tomu obecné nálady, negativní vyhlídky a strach co do zhoršování v budoucnosti stojí za odlivem podpory Tanga a Daruj hračku.
 
Logicky:
sociální oblast je vždy ta první, která jde "první přes palubu", protože je v pozici "až co zbude"..
 

titulní strana aplikace Daruj hračku a na ní inforomace o vstupu a přihlášení do DH 2023

 

Nejsme nadace

jsme jen lidé, co mají své odžito a dělají věci, o nichž si myslí, že by se dělat měly.

Jsme veřejná obchodní společnost, která odvádí svou práci zcela profesionálně, kvalitně a s dlouhou tradicí od roku 1994, bez ohledu na to, že naši manažeři jsou většinou na vozíku (..no a co..).

Kde všude a jak

jsme pomohli - celkově od roku 1997 a v jednotlivých krajích s Daruj hračku.

Našim klientům a partnerům jsme a chceme být dobrými a profesionálními partnery. Těm na straně sociální i těm na straně druhé - obchodní, kulturní, ekonomické, bez jejichž partnerství by naše činnost byla nereálná. Děkujeme. 

Jsme organizátory mnoha společensky významných projektů. Za naši činnost a jejich autorství a realizaci jsme byli oceněni významnými cenami na celosvětové, republikové i regionální úrovni.

DŮKAZY  a  ČINY  MÍSTO  SLOV 
videa - reportáže - média - weby-statistiky
Tango  a  Daruj hračku
weby  a  návštěvnosti
reportáže -  média - anonce

 

člověk sám by nebyl nic, děkujeme
 

 
 
 

Osobní příběhy

zkušenosti a "své odžito", kterými si každý náš člen v životě prošel a na z nich vzniklé schopnosti empatie, ale pracovitost, nevzdávačství, zarputilost a respekt k partnerům jsou základy, na nichž pevně stojíme a zakládáme si na nich. Nikdy jsme neuvažovali o založení nadace či obecně prospěšné společnosti proto, že chceme dokázat, že i z vozíku umí člověk dobře pracovat, dokázat skvělé věci, stačí mu dát šanci, důvěru a tolik potřebný pocit uplatnění a seberealizace. 

Aktuality

Rekordní počet dětí

13.11.2013 15:22

Darujte hračku 2013: počet dětí 1.971, počet domovů 54 z celé ČR, počet přání ke splnění 3.942

Daruj hračku - přání se plní!

11.11.2013 15:19

Odstartovali jsme Darujte hračku www.darujtehracku.cz

Děti malují

18.10.2013 23:29

svá přání Ježíškovi a my máme každý den ve schránce velkou obálku s jejich přáními, touhami a sny, které se budeme snažit společně s našimi partnery, posluchači Českého rozhlasu a GLS splnit. Jejich přání najdete na www.rozhlas.cz/darujhracku.

Zvláštní Cena-Ď pro Tango

25.06.2013 00:35

Ve čtvrtek 20.června 2013 se nám na pódiu Národního divadla obrovské cti! Rozhodnutím celostátního Kolegia pro udílení Ceny Ď dobrodincům, mecenášům a morálním vozrům převzalo Tango - jeho ZP manažeři Pavel Bek a Milan Kvaček a ředitel Tanga Pavel Klempíř na pódiu Národního Divadla v Praze zvláštní Cenu Ď v kategorii Dětskýcho domovů a ÚSP, za největší počet nominací v České republice. Všem, komu jsme stáli za to, že nás za naši podporu nominoval, z celého srdce a upřímně děkujeme. Samozřejmě za tento samotný způsob Vašeho poděkování, za zážitek stát na tomto místě, ale především za to, že díky publicitě se celá země dozvěděla, že i z vozíku může být člověk hodně užitečmý a potřebný a může dokázat neuvěřitelné věci - a to je vzkaz, který nám ti, kdož nás nominovali, všichni naši partneři, bez nichž bychom nedokázali nic, kolegium i organizátoři pomohli vzkázat lidem s různými handicapy, že není třeba se bát a úrazem či inemocněním nic nekončí, ale i zdravým lidem a firmám, že tou hlavní pomocí je dát šanci na uplatnění - plný život, protože nedostat ji, je mnohem větší bariéra, než stát s vozíkem pod chodníkem nebo schody...

Nominace na Grand prix Cenu Ď - Národní Divadlo

05.06.2013 23:18

Jen těžko lze popsat pocity, kdy víte, že si někdo natolik váží vaší práce a vaší pomoci pro něj, že vás to postaví do situace, kdy víte, že budete se svým týmem a dalšími 13 nominovanými z celé země stát na pódiu Národního divadla v Praze. No - stát - normálně stát bude z našeho týmu vlastně jen jeden, protože ostatní budou sedět na svých vozíčcích nebo opření o své francouzské hole a na vlastním příkladu budou ukazovat světu, že ani úraz, ani nemoc, ani vozík neznamenají konečnou - to těm, co mají, bohužel stejný osud. A že není až taková věda dát uplatnění někomu, kdo nechodí, nevidí, neslyší. Chce to jen nápad a snad kousek srdce - to těm zdravým co mají možnosti. Všem 27 DD a ÚSP z těch 53, kam šla naše pomoc v roce 2012 děkujeme, že našli chuť takovýmto způsobem poděkovat a toho 20. června nás, jako vozíčkáře, na to pódium Národního divadla v Praze postavit. Tento jejich způsob poděkování ovšem patří i všem našim partnerům a přátelům, kteří budou v tom okamžiku v duších a srdcí s námi, bez nich by to nešlo. Pavel Bek, náíš ZP manažer, řekl větu:"Když jsem ještě žil v ÚSP v Hořicích, ani ve snu mě nenapadlo, že se někdy podívám do ND byť jako divák, natož že budu stát na jeho pódiu a od první řady v přízemí až po poslední balkón tam nahoře mi bude ve stoje tleskat za to, co jsem udělal pro druhé a jak sem i já, po dětské mozkové obrně, pro ty druhé užitečný".

Festival zájmové umělecké činnosti dětí z DD

26.02.2013 23:21

Ve dnech 16. a 17. dubna se budeme podílet na tzv. "ZUČ", tedy Festivalu zájmové umělecké činnosti dětí z dětských domovů se školou a výchovných ústavů. Soutěží se v  kategoriích: výtvarná prezentace, sólový zpěv, sólový tanec, sólová hra na nástroj, recitace, sborový zpěv, skupinový tanec, hudební skupina, malá jevištní forma a beat box. Šanci na život potřebuje každý a vědětm že něco umí, dokáže, že si ho pro něco lidé cení, také.

Obrovská pocta - 25 nominací

26.02.2013 01:58

Dostalo se nám veliké cti - ze které se nám až hlava točí !!!! Některé DD nás informovaly, že nás nominovaly na Cenu-Ď, udělovanou Kolegiem pro udělování Ceny-Ď dobrodincům, mecenášům a morálním vzorům v ČR. Nahlédli jsme do nominací a zjistili jsme, že nás nominovalo 25 DD a ÚSP z celé ČR. Všem strašně moc děkujeme i za krásná slova, moc si jich ceníme! Znamenají pro nás strašně moc - a nejen pro nás, ale i pro spoustu lidí se znevýhodněním, kterým na našem příkladu ukážeme, že i z vozíčku člověk dokáže moc a pro spoustu zdravých obyčejných lidí, podnikatelů, politiků, živnosntíků a firem, kterým ukážeme, že to nejdůležitější je, dát někomu šanci!  

POHÁDKOVÉ POSTAVIČKY

29.01.2013 05:31

Předáno, sečteno, podtrženo - a nyní je na nás, abychom ročník Daruj hračku 2012, pomocí dětmi z DD a klientů ÚSP a DSS vyrobených překrácných pohádkových postaviček, dotáhli do konce.

PŘEDÁNO a DÁRKY BYLY POD STROMEČKY

28.12.2012 18:25

Děkujeme všem posluchačům a partnerům za pomoc, empatii a srdíčka na pravém místě. Dárky byly předány a u stromečků na 53 místech z celé ČR rozdaly neskutečné množství radosti ze splněných snů, přání, ale i možností vybavení bydlení, dílen a budoucího uplatnění v životě. Postupně nám docházejí fotografie z různých Štědrých dnů.

HRAČKY JSOU NALOŽENY

20.12.2012 03:10

Všechny hračky a dárky jsou přetříděny, zkontrolovány, polepeny, naloženy na kamion a připraveny k odvezení do sálu, aby 12 hodin způsobily výbuch radosti v sále KD OStrov Havlíčkův Brod. Jdeme zkusit na 3 hodiny spát.

ZEMŘEL VÁCLAV KASÍK

19.12.2012 09:43

S velikou bolestí v srdci se snažím pochopit a vyrovnat se s tím, že nás na dnešek v noci navždy opustil emeritní generální ředitel Českého rozhlasu Ing. Václav Kasík. V jeho nečekaném odchodu, ztrácím člověka, partnera, s nímž jsme společně, ruku v ruce, přivedli Daruj hračku k životu. Bude pro mě těžké stát zítra na pódiu, vědět, že všichni tam jsou v očekávání veliké radosti a Václavovo místo v hledišti a v samotném závěru předání i na pódiu po mém boku bude již navždy prázdné. Pavel Klempíř

Pomoc 30 tísícům dětí za 16 let

31.10.2012 13:57

Celkem 16x, s Českým rozhlasem pak 14x, tolikrát jsme realizovali Daruj hračku a celkem jsme přinesli pomoc 30 tisícům dětí s různými handicapy z celé ČR

Rekordní počet dětí 1.905 z 53 DD a ÚSP

30.10.2012 13:58

Do letošní Daruj hračku s Tangem a Českým rozhlasem je zahrnuto rekordních 1.905 dětí z 53 DD a ÚSP celé ČR

Daruj hračku s Tangem a Českým rozhlasem

29.10.2012 18:27

Právě probíhá Celorepublikový projekt Daruj hračku s Tangem a Českým rozhlasem ve prospěch dětí s různými handicapy. Více najdete na https://www.rozhlas.cz/darujhracku.

 

<< 1 | 2