Daruj hračku

TANGO, manažeři na vozíčcích management pro život
2023: nutně potřebujeme pomoc
kařždá koruna má pro nás cen zlata - a pravidelá o to více
 
V mob.bance načtěte QR
 
doplňte prosíme částku
 
ve zprávě pro příjemce
vyberte:
jednorázově / měsíčně
 
uveďte svůj mail,at víme kam Vám zaslat potvrzení
 
 
 
Společensky i ekonomicky sama negativní a zhoršující se situace, k tomu obecné nálady, negativní vyhlídky a strach co do zhoršování v budoucnosti stojí za odlivem podpory Tanga a Daruj hračku.
 
Logicky:
sociální oblast je vždy ta první, která jde "první přes palubu", protože je v pozici "až co zbude"..
 

Tango pro život, v.o.s.

realizuje svůj autorský projekt Daruj hračku od roku 1997. V letech 1997 a 1998 jsme jej realizovali s prvním soukromým celoplošným rádiem v České republice, Rádiem Alfa.

Od roku 1999 do roku 2014 byl projekt Daruj (Darujte) hračku ve prospěch dětí s různýmni handicapy realizován ve spolupráci s Českým rozhlasem.   Hlavní stránka Daruj h račku.

 

59,78 mil. korun 

je hodnota splněných přání v letech 2014 - 2022, v roce 2022 to bylo za 6.144.971 Kč a splněno bylo 69% přání přesně tak, jak si je 2.396 dětí a lidí s různými handicapy ze 66 DD, DOZP a dalších zařízení z celé České republiky, namalovalo.

 

Každé dítě si namaluje

v měsíci září svá 2 přání, která chce po Ježíškovi pod stromeček splnit.

 

Přání děti,

ale i jejich zájmy a handicapy co zvládnou a co nikoliv jsou vloženy do   DATABÁZE DĚTÍ A JEJICH PŘ ÁNÍ (klik pro výběr/přehled).   Zde si dárce - "Ježíšek" vybere to "své" dítě, klienta, kterému se rozhodl splnit jeho přání. To zajistí a odešle na některé z našich výběrních míst.

 

Na Štědrý večer

pak takový dárce - "Ježíšek" či firma najdou pod stromečkem o jeden dárek navíc - o vědomí, že někde (a posluchač vždy bude vědět kde) v republice právě běhá či výská radostí kluk či holka, kterému se splnilo jeho vánoční přání, které bude mít jen a jen pro sebe.

 

HANDICAP

může znamenat hůře se hýbat, neslyšet, nevidět, narodit se s mentální poruchou, ale také nemít třeba rodiče a po Ježíškovi chtít každý rok jen ten jeden největší dárek - zdraví nebo rodinu - a  když to nejde? Tak alespoň ten jen a jen svůj dárek pod stromečkem....

   ČLOVĚK SÁM BY NEBYL NIC - DĚKUJEME