Pro firmy

Máte na skladě či v obchodě něco, co by pomohlo splnit dětem některá z jejich vysněných přání? Podívejte se do databáze dětských přání, třeba právě vy jim uděláte radost.

Media_-_GoogleAnalytics_-_statistiky_webu_Tango_-_Daruj_hracku.pdf (598950)

SÍLA SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

- je v tom, že nám mohou pomoci poskládat mozaiku nákladů na projekt

- je v tom, že si mohou dovolit pořídit dárky, které sám posluchač nezválne

 

FINANČNÍ  POMOC  A  PARTNERSTVÍ

realizované na základě smlouvy o reklamě tak, abychom si Vaši pomoc a pochopení mohli pro vás odpracovat.

 

NEJEN HRAČKY - ALE START DO ŽIVOTA

- taková jsou přání lidí buď znevýhodněných, pro které je jakákoliv technika - především výpočetní, elektronika a fototechnika šancí na uplatnění

- taková jsou přání dětí, které odcházejí z DD již do samostatného živata každý kus vybavení do domácnosti má hodnotu zlata

 

Chystáte výprodej za velmi snížené ceny - elektroniky, oděvů, bund, čepic, spacích pytlů, mobilních telefonů, CD, DVD, MP3, MP4, stavebnic, lyží - hraček všeho druhu? 

 

Spojte příjemné s užitečným, poskytněte nám toto zboží a manažeři Tanga Havlíčkův Brod zajistí propagaci vaší firmy tak, aby pomoc přinesla nejen radost, ale i užitek v podobě prezentace vaší společnosti a její promítnutí do vašich nákladů - přímo na galaprogramu předání sbírky v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě, a pak také v souvislosti s projektem ON E WORLD, který každoročně zhlédne více jak dvacet tisíc diváků během pěti dní, a kterého se každoročně účastní hvězdy naší zábavy. 

 

JAK TO PROVÉST PRAKTICKY?

Zboží, kterým se rozhodnete pomoci nám nafakturujete, my Vám ve stejné částce nafakturujeme realizaci reklamy v souvislosti s projektem a následně si obě faktury vzájemně započteme.

 

JAK POMOCI

V případě, že si vyberete konkrétní dítě (děti) a jejich přání, balíček označte jeho jménem, kódem a názvem domova či ústavu.
 

Kontakt pro firmy:
Pavel Klempíř
ředitel Tango Havlíčkův Brod v. o. s.
mob.: 777 795 860, e-mail: klempir (a) oworld.cz