Uplatnění dětí z DD

Šance pro deváťáky i pro mladíky, se zájmem o druhý učební obor !

Náš projekt Daruj hračku již dávno není jen o hračkách a dárcích pro radost. Pokud by nesl název Daruj život, či Daruj naději určitě by to nebylo daleko od pravdy, neboť obojí je vlastně pro projekt Daruj hračku synonymem.

 

Nejen vybavení do budoucích domácností dětí, které z domova již musejí odejít a vybavení pro studium,  učení a pro budoucí uplatnění jsou tím, čím se naším projektem snažíme posunout děti z DD k normálnímu,  standardnímu, plnému a především bezpečnému životu.

 

SCHODY  DO  ŽIVO TA

V naší činnosti jsme se seznámili s mnoha a mnoha lidmi.  Mnoho z nich jsou opravdoví přátelé a partneři, kteří pochopili a chápou pestrosti a zvláštnosti života nejen svého, ale především lidí, s nimiž se život a okolnosti moc nemazlily.

Do této skupiny lidí patří Ing. Vladimír Zá branský, majitel PRVN Í CHODSKÉ s.r.o., autor projektu  SCHODY   DO  ŽIVOTA, který by, s ohledem na osobní přístup ke každému novému učni, bezevšeho snesl  název "S  CHODY  DO ŽIVOTA" a za nějž získali v Bruselu prestižní ocenění Europe an CSR Awards 2013

ŠANCE PRO KLUKY  DEVÁŤÁKY NEJEN NA VYUČENÍ, ALE I PRÁCI A BYDELNÍ  PO NĚM

Jedna věc je jít z deváté třídy do učení, nějak to tam protlouct a co pak? Nutnost odejít z dětského domova je jasná. A co nyní? Vyučený, kde seženu práci, kde budu bydlet?

JAK  TO  DĚLAJÍ  SCHODY  DO  ŽIVOTA ?

- pomohou nejen se svými partnery po celé ČR s SOU v oborech truhlář, tesař, pokrývač, klempíř

- po úspěšném dokončení SOU pomohou se svými partnery se zaměstnáním a pomohou řešit otázku bydlení